🚀 7 емоційних тригерів, які повинен використовувати кожен YouTube-креатор

DDiscovery Kids

Discovery Kids

@discoverykidslat

Додати до колекції

SubSub Live

Запустіть 24/7 Live-стрим - нехай ваш контент заробляє для вас!

Вашого архіву вже достатньо для цілодобового стриму - без нових завантажень і зайвої роботи.

LIVE · 4 686 відео готові до повтору
  • 24/7
  • До 4K
  • Автоперезапуск
Перетворити архів на 24/7 стримЯк це працює

Безкоштовний старт · Без прив'язки картки

Інформація про канал

  • 8.6MПідписники
  • 4.7KВідео
  • 5.4BПерегляди
  • Канал створено2016-03-02T00:00:00.000Z
  • Приєднано2024-08-28T00:00:00.000Z
  • Країна: Argentina

Про Discovery Kids - Статистика YouTube каналу

Discovery Kids: YouTube-канал з 8.6M підписниками та 5.4B переглядами у 4.7K відео.

Країна каналу: Argentina.

Контент публікується ES мовою.

Канал створено 2016-03-02, остання публікація вийшла 2025-12-06.

Контент каналу присвячений переважно темам: Entertainment (37%), Film (37%) та Television program (27%).

Часті запитання

Скільки підписників у каналу Discovery Kids?
Канал Discovery Kids має 8,640,000 підписників на YouTube станом на 2025 рік.
Скільки переглядів у Discovery Kids на YouTube?
Канал Discovery Kids набрав 5,392,035,431 переглядів у 4,686 відео.
Коли був створений канал Discovery Kids?
Канал Discovery Kids створено на YouTube 02.03.16.
Коли Discovery Kids востаннє публікував відео?
Остання публікація на каналі Discovery Kids вийшла 06.12.25.
Чи має Discovery Kids цілодобову трансляцію 24/7?
Поки що ні, але це легко змінити: SubSub Live перетворить уже опубліковані відео Discovery Kids на цілодобову трансляцію. Почати можна безкоштовно.

Опис каналу

¡Bienvenidos al canal oficial de Discovery Kids! 🌈✨ A través de personajes, juegos e historias cautivadoras, Discovery Kids permite que los niños se identifiquen con experiencias de la vida real ofreciéndoles un ambiente que nutre su propia curiosidad a la vez que los divierte, enseña y entretiene.