🚀 7 емоційних тригерів, які повинен використовувати кожен YouTube-креатор

HHAKAI TV

HAKAI TV

@hakaitv333

Додати до колекції

SubSub Live

Запустіть 24/7 Live-стрим - нехай ваш контент заробляє для вас!

Вашого архіву вже достатньо для цілодобового стриму - без нових завантажень і зайвої роботи.

LIVE · 3 065 відео готові до повтору
  • 24/7
  • До 4K
  • Автоперезапуск
Перетворити архів на 24/7 стримЯк це працює

Безкоштовний старт · Без прив'язки картки

Інформація про канал

  • 4MПідписники
  • 3.1KВідео
  • 1.9BПерегляди
  • Канал створено2016-06-21T00:00:00.000Z
  • Приєднано2024-07-15T00:00:00.000Z
  • Країна: Morocco

Про HAKAI TV - Статистика YouTube каналу

HAKAI TV: YouTube-канал з 4M підписниками та 1.9B переглядами у 3.1K відео.

Країна каналу: Morocco.

Контент публікується PT мовою.

Канал створено 2016-06-21, остання публікація вийшла 2025-12-06.

Контент каналу присвячений переважно темам: Action game (49%), Video game culture (49%) та Entertainment (2%).

Часті запитання

Скільки підписників у каналу HAKAI TV?
Канал HAKAI TV має 4,020,000 підписників на YouTube станом на 2025 рік.
Скільки переглядів у HAKAI TV на YouTube?
Канал HAKAI TV набрав 1,879,476,105 переглядів у 3,065 відео.
Коли був створений канал HAKAI TV?
Канал HAKAI TV створено на YouTube 21.06.16.
Коли HAKAI TV востаннє публікував відео?
Остання публікація на каналі HAKAI TV вийшла 06.12.25.
Чи має HAKAI TV цілодобову трансляцію 24/7?
Поки що ні, але це легко змінити: SubSub Live перетворить уже опубліковані відео HAKAI TV на цілодобову трансляцію. Почати можна безкоштовно.

Опис каналу

HAKAI TV це ігровий YouTube канал, що фокусується на динамічних моментах з Free Fire для фанатів екшн ігрової культури. Контент охоплює високорівневу гру, де автор демонструє неймовірні навички, які часто змушують глядачів сумніватися, чи не використовує він емулятор замість мобільного пристрою. Канал має величезну аудиторію, налічуючи 3 910 000 підписників та понад 1,6 мільярда переглядів станом на 2026 рік. Формати відео включають хайлайти, змагання 1 на 1 проти відомих гравців та демонстрацію складних технічних прийомів, таких як швидке використання захисного гелю або точні постріли в голову. Завдяки понад 2850 відео, глядачі отримують регулярне спостереження за професійним рівнем гри. Цей канал підійде тим, хто шукає натхнення для покращення власної гри або хоче побачити справжній хард-скіл у Free Fire. Він не підійде гравцям, які віддають перевагу спокійному, розслабленому темпу відео. Підписуйтесь на HAKAI TV, щоб не пропустити нові епічні моменти.