🚀 7 емоційних тригерів, які повинен використовувати кожен YouTube-креатор

ККороче, новости

Короче, новости

@newshortv

Додати до колекції

Інформація про канал

  • 4MПідписники
  • 2.5KВідео
  • 5.7BПерегляди
  • Канал створено2013-03-21T00:00:00.000Z
  • Приєднано2023-04-28T00:00:00.000Z
  • Ukraine

Про Короче, новости — Статистика YouTube каналу

Короче, новости — це YouTube-канал з 4M підписниками та 5.7B переглядами у 2.5K відео.

Базується в Ukraine.

Контент публікується RU мовою.

Канал створено 2013-03-21, остання публікація — 2026-08-01.

Контент каналу присвячений переважно темам: Society (37%), Entertainment (17%) та Lifestyle (sociology) (14%).

Часті запитання

Скільки підписників у каналу Короче, новости?
Канал Короче, новости має 3,960,000 підписників на YouTube станом на 2026 рік.
Скільки переглядів у Короче, новости на YouTube?
Канал Короче, новости набрав 5,672,266,240 переглядів у 2,457 відео.
Коли був створений канал Короче, новости?
Канал Короче, новости створено на YouTube 21.03.13.
Коли Короче, новости востаннє публікував відео?
Остання публікація на каналі Короче, новости — 01.08.26.

Опис каналу

Важные события в формате коротких новостей. Вы узнаете всё, что нужно и это не займёт много времени. Не больше 15 секунд на одну новость Сотрудничество - пишите в телегу https://t.me/pr_newshortv