🚀 7 емоційних тригерів, які повинен використовувати кожен YouTube-креатор

RRicky Limon

Ricky Limon

@rickylimon

Додати до колекції

SubSub Live

Запустіть 24/7 Live-стрим - нехай ваш контент заробляє для вас!

Вашого архіву вже достатньо для цілодобового стриму - без нових завантажень і зайвої роботи.

LIVE · 1 881 відео готові до повтору
  • 24/7
  • До 4K
  • Автоперезапуск
Перетворити архів на 24/7 стримЯк це працює

Безкоштовний старт · Без прив'язки картки

Інформація про канал

  • 50.6MПідписники
  • 1.9KВідео
  • 21.3BПерегляди
  • Канал створено2012-11-15T00:00:00.000Z
  • Приєднано2024-09-12T00:00:00.000Z
  • Країна: Mexico

Про Ricky Limon - Статистика YouTube каналу

Ricky Limon: YouTube-канал з 50.6M підписниками та 21.3B переглядами у 1.9K відео.

Країна каналу: Mexico.

Контент публікується ES мовою.

Канал створено 2012-11-15, остання публікація вийшла 2025-12-07.

Контент каналу присвячений переважно темам: Lifestyle (sociology) (67%), Entertainment (17%) та Film (17%).

Часті запитання

Скільки підписників у каналу Ricky Limon?
Канал Ricky Limon має 50,600,000 підписників на YouTube станом на 2025 рік.
Скільки переглядів у Ricky Limon на YouTube?
Канал Ricky Limon набрав 21,348,392,313 переглядів у 1,881 відео.
Коли був створений канал Ricky Limon?
Канал Ricky Limon створено на YouTube 15.11.12.
Коли Ricky Limon востаннє публікував відео?
Остання публікація на каналі Ricky Limon вийшла 07.12.25.
Чи має Ricky Limon цілодобову трансляцію 24/7?
Поки що ні, але це легко змінити: SubSub Live перетворить уже опубліковані відео Ricky Limon на цілодобову трансляцію. Почати можна безкоштовно.

Опис каналу

Ricky Limon - це мексиканський розважальний YouTube канал, який спеціалізується на лайфстайл-контенті та масштабних челенджах для молодіжної аудиторії. Творець створює відео, що поєднують елементи розваг та соціології, часто використовуючи ігрові світи та популярні інтернет-тренди. Контент каналу побудований навколо реалізації сюжетів з Roblox, перевтілення у персонажів на кшталт Mini Mini.Exe та масштабних розіграшів, таких як заповнення будинків Cheetos або наклейками. Ricky Limon регулярно випускає відео з участю інших популярних блогерів, зокрема Fede Vigevani та Mariano Razo. Формати включають дослідження лякаючих локацій Google Maps та реалізацію сюжетів про Backrooms у реальному житті. Станом на 2026 рік канал має 47 500 000 підписників та загальну кількість переглядів понад 20 мільярдів, що свідчить про надзвичайно високе охоплення кожного з 1820 відео. Це відео підійдуть тим, хто любить динамічні ігрові челенджі та гумор. Вони не підійдуть глядачам, які шукають спокійний або серйозний контент. Щоб побачити нові пригоди, підписуйтесь на Ricky Limon на YouTube.